TRENING

Ipmulse Studio to indywidualnie dopasowane treningi i stała opieka trenera,
a także wsparcie w zmianie stylu życia.

Indywidualna opieka trenerska

W IMPULSE STUDIO każdy ćwiczący traktowany jest indywidualnie. Przygotowując dla Ciebie plan treningowy weźmiemy pod uwagę szereg czynników, takich jak: wiek, waga, stan zdrowia, styl życia i Twoja wydolność w dniu, kiedy do nas przyjdziesz. Tylko wtedy będziemy mogli określić jaka forma i intensywność treningu EMS jest dla Ciebie odpowiednia, tak abyś mógł z nami wypracować swoją wymarzoną sylwetkę. To Ty określasz swój cel, a my robimy wszystko, abyś go osiągnął.

Kompleksowe przygotowanie indywidualnego
planu treningowego

Pierwsza wizyta w IMPULSE Studio to bardzo szczegółowy wywiad i analiza składu ciała na specjalnym urządzeniu. Po konsultacji odbywa się trening próbny – musisz poznać zasadę działania kombinezonu EMS i przekonać się jak komfortowy może być Twój trening. Po przeanalizowaniu tych danych nasi trenerzy personalni mogą przystąpić to realizowania właściwego planu treningowego. Zadbamy o właściwą technikę wykonywania przez Ciebie ćwiczeń. Będziemy też czuwać nad Twoim bezpieczeństwem. Rodzaj ćwiczeń i intensywność spotkań dopasowujemy do Ciebie i Twojego trybu życia.

Wsparcie na każdym etapie treningu

IMPULSE Studio to nie tylko trening w bezprzewodowym kombinezonie JustFit, otrzymasz również szereg zaleceń dotyczących Twojego, nowego trybu życia. Pomożemy Ci na nowo skomponować zdrową dietę i będziemy Cię wspierać w jej utrzymaniu. Nasza opieka trenerska oparta jest na wzajemnym zaufaniu i współpracy z Tobą. Jeśli czujesz, że Twoja motywacja spada, po prostu porozmawiaj z trenerem – na pewno nie pozwoli Ci porzucić marzeń o zdrowym i pięknym ciele.

50% rabatu na pierwszy trening.
Umów się już teraz!

Proszę o rezerwację dla mnie treningu EMS z rabatem 50%.

Uwaga! Wysłanie tego formularza nie oznacza automatycznej rezerwacji. Przesłane zgłoszenie jest potwierdzane mailowo lub telefonicznie przez pracownika Impulse Studio.