STUDIO

IMPULSE STUDIO jako jedyne w Kielcach korzysta z bezprzewodowego systemu do ćwiczeń EMS
zaprojektowanego przez firmę JustFit.

Co nas wyróżnia

Czerpiemy siłę z najnowszych technologii, aby Twój trening był maksymalnie wydajny i efektywny. Przygotowaliśmy dla Ciebie przestronną i doskonale wyposażoną salę do ćwiczeń, a nasi trenerzy są zawsze do Twojej dyspozycji. Tylko u nas możesz ćwiczyć w lekkich, bezprzewodowych kombinezonach JustFit, które wspierają efektywność treningów poprzez elektrostymulację mięśni.

Skomponowaliśmy unikatowy pakiet usług, który pozwoli precyzyjnie określić Twoje potrzeby. Naszą skuteczność opieramy na połączeniu dokładnej analizy składu ciała, nowoczesnego treningu EMS i pracy doświadczonych trenerów, u których zawsze możesz liczyć na wsparcie i motywację. To miejsce zostało stworzone z pasji do sportu i zdrowego stylu życia.

Jesteśmy jedynym studiem treningowym we Kielcach, które prowadzi zarówno indywidualne, jak i grupowe zajęcia z wykorzystaniem sytemu EMS. Chcesz ćwiczyć w parze z przyjaciółką lub kimś bliskim? Żaden problem!

Koniec bezskutecznej walki o zdrowie i piękny wygląd – postaw na profesjonalny trening w naszym studio i zapisz się już dziś na próbny trening.

Certyfikaty

50% rabatu na pierwszy trening.
Umów się już teraz!

Proszę o rezerwację dla mnie treningu EMS z rabatem 50%.

Uwaga! Wysłanie tego formularza nie oznacza automatycznej rezerwacji. Przesłane zgłoszenie jest potwierdzane mailowo lub telefonicznie przez pracownika Impulse Studio.