EMS

EMS, czyli Electrical Muscle Stimulation to stosowana przez fizjoterapeutów stymulacja mięśni
za pomocą impulsów elektrycznych.

Co to jest trening EMS i dla kogo jest przeznaczony?

Zastosowanie specjalnych kombinezonów EMS podczas treningu powoduje, że aktywowane są wszystkie największe grupy mięśniowe. Dzięki temu mięśnie pracują dużo wydajniej, a efekty treningu widoczne są znacznie szybciej. Tkanka tłuszczowa spalana jest szybciej, a mięśnie są stymulowane do cięższej pracy. Nasz trening wyróżnia się tym, że posiadamy kombinezony bezprzewodowe JustFit, które dają Ci pełną swobodę ruchów.

Trening EMS łączy w sobie zalety ćwiczeń fitness i efekty, jakie daje regularna rehabilitacja. Dlatego polecany jest osobom z nadprogramowymi kilogramami w każdym wieku. Zarówno młodym ludziom, których organizm cierpi z powodu siedzącej pracy, jak i osobom po 60. roku życia. EMS to metoda bezpieczna, która nie obciąża stawów. Ponadto łagodzi bóle mięśniowe i podnosi ogólną sprawność organizmu. Pokochają ją również kobiety – trening w kombinezonie JustFit pomaga pozbyć się cellulitu, a skóra staje się jędrniejsza i bardziej sprężysta.

Jak wygląda trening EMS?

Podczas całego treningu EMS masz na sobie kombinezon firmy JustFit. To oni jako pierwsi stworzyli technologię bezprzewodowej odzieży do ćwiczeń metodą EMS, która wyróżnia nasz trening. Kombinezony starego typu połączone są z urządzeniem sterującym za pomocą systemu przewodów. Takie rozwiązanie znacznie utrudniało poruszanie się, zaburzało konieczną do ćwiczeń swobodę ruchów. Kombinezon Just Fit łączy się z jednostką sterującą za pomocą Wi-Fi. Możesz w nim ćwiczyć bezpiecznie i komfortowo bez kłopotliwej plątaniny kabli. Ten nowoczesny strój do ćwiczeń jest lekki, łatwy w dopasowaniu i bardzo estetyczny. Sesja odbywa się zawsze pod czujnym okiem trenera, który zadba o Twoje bezpieczeństwo i poprawność wykonywanych ćwiczeń.

Efekty stosowania technologi JustFit EMS

Trening EMS w kombinezonach JustFit można porównać do intensywnego zabiegu wyszczuplającego. Mięśnie pracują wydajniej, więc tłuszcz spalany jest szybciej, a znienawidzony przez kobiety cellulit zostaje wyraźnie zredukowany. Różnica jest jednak zasadnicza – w kombinezonie JustFit poprawia się nie tylko Twój wygląd, ale przede wszystkim zdrowie i kondycja.
Oszczędzasz czas – trening to zaledwie 20-25 minut.
Metabolizm przyspiesza – wydajniejsza praca mięśni to większe zapotrzebowanie na energię, więc tłuszcz spalany jest szybciej.
Trening i rehabilitacja w jednym – są partie mięśni, których stymulacja możliwa jest tylko przez EMS. Jego działanie, które optymalizuje działanie całego układu ruchu.
Nasz trening łagodzi bóle pleców – EMS wzmacnia mięśnie pleców przez co redukuje wiele dolegliwości.
Ulga dla stawów – impulsy elektryczne trafiają wyłącznie do mięśni, dzięki temu stawy nie są przeciążone.
Piękne ciało – trening EMS to szybka i skuteczna redukcja cellulitu.

Szybkie efekty – kombinezon JustFit wspiera wydajność Twojego treningu angażując wszystkie grupy mięśniowe jednocześnie. Dzięki czemu spalasz do 1200 kcal w jedyne 20 minut! W efekcie schudniesz o wiele szybciej.

Skuteczność EMS poparta badaniami naukowymi

Metoda rehabilitacji za pomocą EMS jest znana i powszechnie stosowana przez fizjoterapeutów, jednak stosunkowo niedawno dostrzeżono jej potencjał treningowy. Badania wykazały, że regularny trening EMS to szybsza redukcja tkanki tłuszczowej pięknie wymodelowana sylwetka i korzyści zdrowotne, które można było dotąd uzyskać tylko w gabinecie fizjoterapii.

Spośród wszystkich uczestników badania aż 91,5% było zadowolonych z nowego wyglądu swojej sylwetki. Po 6 treningach (zaleca się od 1 do 2 treningów w tygodniu) u badanych nastąpiła redukcja tkanki tłuszczowej średnio o 4%. Wynik w przypadku osób po 65 roku życia był jeszcze bardziej obiecujący – stracili oni aż 6,8% tkanki tłuszczowej w trakcie badania. Mężczyźni zanotowali zmniejszenie obwodu brzucha o 2,3 cm, a kobiety zgubiły 1,5 cm w talii. Tak imponujące efekty, w tak krótkim czasie możesz uzyskać tylko w IMPULSE STUDIO.

50% rabatu na pierwszy trening.
Umów się już teraz!

Proszę o rezerwację dla mnie treningu EMS z rabatem 50%.

Uwaga! Wysłanie tego formularza nie oznacza automatycznej rezerwacji. Przesłane zgłoszenie jest potwierdzane mailowo lub telefonicznie przez pracownika Impulse Studio.